Bulgurlu Regal ServisiBulgurlu Regal Servisi

İyi bir tamir servisi ile çalışmak, Bulgurlu Regal Servisi sizlerin ürünlerinizin daha uzun süre hizmet verebilmesine. Daha stabil ve elektrik konusunda daha hassas enerji tasarrufu ile birlikte sizlere geri dönüşümü daha yüksek buzdolabı sahibi olabiliyorsunuz ihtiyaç duyduğunuz her vakit bizlerden buzdolabınızın tamiratını isteyebilir. Sorunlarınıza çok acil müdahale edebileceğimiz. Çağrı merkezimize hızlıca arayabilirsiniz.

Regal bulgurlu Beyaz Eşya Servisi

Bulgurlu Regal

Bulgurluda Regal için Deneyimli ve Ehil personeller firmamızda bulunmakta firmamız İstanbul Anadolu Yakası'nda her bölgenin ulaşılabilir bütün noktalarını kaliteli ve teknik anlamda kendini yıllarca iyi yerlere getirmiş personel çalıştırarak onlarca ihtiyaç duyduğumuz hizmetleri tahmin edebilecek kapasitededir

Regal Beyaz Eşya Servisi olarak, bulgurlu ve civarındaki mahallelerde regal beyaz eşyalarınızın bakım, onarım, kurulum, arıza tespit, yedek parça, montaj ve tüm teknik servis hizmetini vermekteyiz. Gezici servis anlayışı ve profesyonel teknik kadromuz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Bir aramanız kadar yakınızla bize ulaşıp, regal servis hizmetini güvenle alabilirsiniz. 0216 469 34 35

Kaliteyi, ekonomik çözümlerle en iyi servis hizmetini vermeyi hedefleyen teknik servisimiz, yerinde değişimi yapılan tüm regal yedek parçalarına (1) Bir yıl garanti vermektedir. Kredi kartı ile kapıda ödeme imkanı da sunan servisimiz, müşterilerine en kolay ödeme imkanları sunmaktadır.

Hızlı servis garantisi ile de İstanbulda ilk ve tek en iyi servis hizmeti vermektedir. Bir aramanız kadar yakınız ile en kısa sürede servis noktasına ulaşan güler yüzlü teknik ekibimiz size en iyi regal servis hizmetini sunar.

İstanbul'un her bölgesinde bulgurlu ve çevre mahallelerinde de servisimiz bulunmaktadır. Güven hissedeceğiniz servis hizmetini size sunmak için hemen bizi arayın! , Her konuda sizin ihtiyacınızı karşılayacak nitelikte personeller bizde.
Telefon numaramız;

Bulgurlu Regal Servisi için bizim firmamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

0216 469 34 35

Bulgurlu Regal Servisi


REGAL BULGURLU ORİJİNAL YEDEK PARÇA İLE SİZLERE EN KALİTELİ ÇALIŞAN KADROMUZU İLETECEĞİZ, ACİLEN EV ALETLERİNİZİN BAKIMI İÇİN FİRMAMIZDAN DESTEK ALABİLİRSİNİZ. BAKIMLI REGAL BEYAZ EŞYALARINIZ SİZLERE DAHA KONFORLU GÜNLER GEÇİRMENİZİ SAĞLAR

Regal beyaz eşyalarınızın bakımını yaptırmayı unutmayın! Buzdolabı, fırın, çamaşır ve bulaşık makinenizin bakımını yaptırmayı unutmayın...

Regal çamaşır makinesi, regal bulaşık makinesi, regal fırın, regal mikrodalga fırın, regal buzdolabı, regal davlumbaz, regal elektrikli süpürgelerinizin ve diğer regal beyaz eşyanızın arıza durumunda regal servisimiz tarafından bakım ve onarımı işlemleri itina ile yapılmaktadır.