Cevizli Regal ServisiCevizli Regal Servisi

Regal Etkili bir çalışma prensibi ile sizlere en sağlam tamir onarım desteği sunabilen kaliteli bir çalışma prensibi ile sizin isteğinizi karşılayacağız. Cevizli Regal Servisi için tamir destekleri almanız için elimizden geleni yapacağız sizlere en kusursuz. Destekler için firmamız ehil çalışan kadrosu ile sizin istediğiniz zamanda onarımlar sunarız. Ehil bir kadro ile sizlere zamanında çalışan göndererek isteklerinizi yerine getireceğiz.

Regal Cevizli Beyaz Eşya Servisi

Kaliteli Cevizli Regal Beyaz Eşya Servisi olarak, Cevizli ve civarındaki mahallelerde regal beyaz eşyalarınızın bakım, onarım, kurulum, arıza tespit, yedek parça, montaj ve tüm teknik servis hizmetini vermekteyiz. Gezici servis anlayışı ve profesyonel teknik kadromuz ile 7/24 hizmetinizdeyiz.
Bir aramanız kadar yakınızla bize ulaşıp, regal servis hizmetini güvenle alabilirsiniz. 0216 469 34 35

Kaliteyi, ekonomik çözümlerle en iyi servis hizmetini vermeyi hedefleyen teknik servisimiz, yerinde değişimi yapılan tüm regal yedek parçalarına (1) Bir yıl garanti vermektedir. Kredi kartı ile kapıda ödeme imkanı da sunan servisimiz, müşterilerine en kolay ödeme imkanları sunmaktadır.

Hızlı servis garantisi ile de İstanbulda ilk ve tek en iyi servis hizmeti vermektedir. Bir aramanız kadar yakınız ile en kısa sürede servis noktasına ulaşan güler yüzlü teknik ekibimiz size en iyi regal servis hizmetini sunar.

İstanbul'un her bölgesinde küçükçekmece ve çevre mahallelerinde de servisimiz bulunmaktadır. Güven hissedeceğiniz servis hizmetini size sunmak için hemen bizi arayın!
Telefon numaramız;

0216 469 34 35

İstanbul Regal Servisleri


İSTANBUL REGAL İÇİN CEVİZLİ BÖLGESİ UZMANLARIMIZ SİZİN EV ALETLERİNİZİ ZAMANINDA TAMİR ETMEK İÇİN ÇALIŞMALAR SUNACAK SİZLERE ETKİLİ TAMİR YÖNLERİNDE ÇALIŞMALAR SUNACAĞIZ.

Regal beyaz eşyalarınız ile ilgili aklınızda ne varsa çekinmeden bizleri arayın 0216 469 34 35 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Regal çamaşır makinesi, regal bulaşık makinesi, regal fırın, regal mikrodalga fırın, regal buzdolabı, regal davlumbaz, regal elektrikli süpürgelerinizin ve diğer regal beyaz eşyanızın arıza durumunda regal servisimiz tarafından bakım ve onarımı işlemleri itina ile yapılmaktadır.