Regal Servis BölgeleriServis Bölgeleri

Regal Servisi olarak Regal servis hizmetini İstanbul'un her ilçe ve mahallesinde sunmaktayız. Buzdolabı, Çamaşır - Bulaşık - Kurutma makinesi, Fırın ve Klima ürünleri ile ilgili; bakım, onarım, montaj ve elektronik kart tamir hizmetini vermekteyiz.

İstanbul'un tüm ilçelerinde tecrübeli ve profesyonel teknik kadro ile sürekli hizmetinizdeyiz.

Bir aramanız kadar yakınız kadar uzağınızdayız. 0216 469 34 35 numaralı telefondan bize ulaşarak, regal servis hizmetini güvenle alabilirsiniz.
İstanbul'un her bölgesini ağ gibi saran güçlü teknik ekibi bünyesinde barındıran regal beyaz eşya servisi her geçen gün daha da büyümekte ve siz değerli müşterilemize daha iyi hizmeti hedeflemektedir.

Tecrübeli teknik kadro, gelişen teknolojiye uyum sağlama ve en önemlisi müşteriye en hızlı servis hizmeti sunmaktayız.

İstanbul'un her ilçe ve semtinde regal servisimiz bulunmaktadır. Regal Beyaz eşyanızdaki arızalarında, bakım zamanı geldiği anda bizleri arayabilir en kaliteli servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Regal servisi olarak tek amacımız, İstanbul'un neresinde olursanız olun, en iyi regal teknik servis hizmetini bir telefonla ayağınıza kadar getirmek...

İstanbul Regal Servisleri


GÜLERYÜZLÜ REGALSERVİS EKİBİMİZ DAİMA SİZLERLE

Regal beyaz eşyalarınız emin ellerde! Profesyonel ekibimiz 7/24 sizlerle. Arayın gelelim. Güven hissedeceğiniz servis hizmetini size sunalım.

Regal çamaşır makinesi, regal bulaşık makinesi, regal fırın, regal mikrodalga fırın, regal buzdolabı, regal davlumbaz, regal elektrikli süpürgelerinizin ve diğer regal beyaz eşyanızın arıza durumunda regal servisimiz tarafından bakım ve onarımı işlemleri itina ile yapılmaktadır.