Regal ServisiOrjinal Yedek Parça


İstanbul genelinde vermiş olduğumuz regal teknik servis hizmetinde kullanılan tüm yedek parçalar, orjinal regal yedek parçalarıdır. Müşterilerimizin menuniyeti ve hizmette kaliteyi ön planda tutan tüm mobil regal teknik servis ekibimiz, regal marka orjinal yedek parça kullanmaktadır.

Bir Yıl Garanti


Özel regal teknik servisi olarak bünyemizde değişimi gerçekleştirilen tüm yedek parçalar, servisimiz tarafından bir yıl boyunca garantilidir. Teknik servisimizin kaliteye ve müşteri memnuniyetine verdiği değerle paralel olarak, yapılan regal teknik servis hizmetinde kullanılan parçaların garantili olması, regal teknik servisimizi diğer servislerden ayıran en önemli özellik olarak ön plana çıkmaktadır.

Kredi Kartı ile kapıda ödeme


Mobil teknik servis anlayışı ile yola çıkan regal teknik servis ekibimiz, nakit ödeme dışında kredi kartı ile kapıda ödeme imkanı da sunmaktadır. Hizmette kaliteye önem veren regal servisimiz, siz müşterilere her zaman en kaliteli hizmeti en esnek ödeme koşullarıyla sunmaktadır.

Profesyonel Servis


Alanında en az 20 yıllık deneyimi bulunan profestonel regal servis ekibimizle regal cihazınızdaki tüm sorunlarda yanınızdayız. İster regal beyaz eşya bakımı isterse de regal arızalarında en doğru regal servis hizmeti için profesyonel teknik kadromuz ile yerinde servis hizmetini sizlere sunmaktayız.

Güleryüzlü Servis


Sizlerin gözünde doğru bir onarım kadar ılımlı ve kibar davranışların da hizmet kalitesi açısından çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle Regal Teknik Servis personeli rutin olarak belirli psikolojik denetime tabi tutulur. Bu sayede siz değerli müşterilerimize hem telefonla irtibata geçtiğiniz Regal Servisi Çağrı Merkezi personeli hem de evinizde servis hizmeti aldığınız teknik personel güleryüzle hizmet vermeyi kendilerine ilke edinmişlerdir.

Hızlı Servis


Regal marka ürününüz arıza yaptığında şüphesiz sizi en çok mutlu edecek husus çabukluktur. Çünkü Regal ürünleriniz hayatınızı kolaylaştırdığı gibi olası bir arıza durumunda bir ev için en önemli sayılabilecek konularda sizlere büyük sıkıntılar çıkarabilir. Bu yüzden Regal Servisi her geçen gün gelişerek ve büyüyerek yayılan servis ağı sayesinde sizlere en hızlı Regal servis hizmeti sunmayı garantiliyor.